sobota, 6 maja 2017

Obłędny Book Tour - zapisy

Poznajcie kolor obłędu razem z Książką w Piekle...
 Dorian miał wszystko – młodą i piękną żonę, dom w dobrej dzielnicy Jarocina, zdolnego syna, ciekawą pracę i poukładane życie. Nie potrzebował zmian! Nagle jego świat legł w gruzach, runęło wszystko, co do tej pory było dla niego ważne. I nie spowodował tego żaden kataklizm, a… samospełniające się wizje, które wtargnęły w jego uporządkowany świat.
Ten spokojny mężczyzna uwikłany zostaje w pasmo nieprzewidzianych sytuacji, które zapowiadają tragedię. Co ma z tym wspólnego kobieta w czerwonej sukni? Czy Dorian będzie mógł odwrócić bieg wypadków?
Czas na polskich autorów i przygodę z książką... podróżnikiem! Kiedyś trzeba się przełamać i zrobić coś więcej dla innych blogerów. Tak więc drodzy koledzy, drogie koleżanki "po fachu" - zapraszam Was serdecznie na Book Tour z książką Czerwień Obłędu spod pióra Dawida Waszaka. Recenzję tej lektury znajdziecie tutaj, a jest ona szczególnie unikatowa, gdyż rozpoczęłam nią swoją przygodę ze współpracami! Znajdźmy te pięć osób i rozpocznijmy Book Toura! (Czerwień Obłędu ma 175 stron)

Regulamin:
  1. Akcja odbędzie się, kiedy zgłosi się minimum pięciu blogerów.
  2. Czas nadsyłania zgłoszeń kończy się 20 maja 2017 o godzinie 23:56.
  3. Zgłoszenia należy wysłać na mail ksiazki.w.piekle@gmail.com z tytułem Book Tour wraz z adresem do wysyłki i linkiem do bloga.
  4. Książkę wysyłamy tylko listem poleconym priorytetem. Kosz w granicach 7/10zł - nie chcemy, aby lektura zaginęła. 
  5. Czerwień obłędu ma żyć czytelnikami! Mile widziane zaznaczanie ulubionych cytatów, zakreślanie zdań/wypowiedzi, komentowanie na marginesach. Proszę także o wpisanie się do listy na początku książki i krótki opis wrażenia na końcu.
  6. Miło będzie, jeżeli wysyłając książę następnej osobie, wsadzicie jej do koperty coś drobnego - czekoladę, cukierka, herbatę, zakładkę.
  7. Czas na przeczytanie, recenzję (uwzględniając w niej frazę "Book Tour" + mojego bloga) i wysłanie przesyłki następnej osobie to 14dni. Po wysłaniu proszę o podesłanie maila z numerem przesyłki.
  8. Po skończonej akcji lektura wraca do mnie, organizatorki. 
  9. Wzięcie udziału wiąże się z zaakceptowaniem powyższego regulaminu. 

2 komentarze: