wtorek, 22 grudnia 2015

Notes do kolorowania i prezenty książkowe #1

Pełna nazwa: Notes do kolorowania 2016. 52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają

    Ostatnio na blogach często spotykam się z kolorowankami. Jako dziecko bardzo lubiłam kolorować a wczoraj dostałam w ręce taką oto "książkę": 


     Notes, kalendarz i kolorowanka połączona z wyładowaniem energii-w jednym. Każda kartka przepełniona jest latającymi zwierzętami, które można pomalować na dowolny sposób. Sam autor pisze na jednej z pierwszych stron:

"Wszystko zależy od Ciebie. Gdy dopadnie Cię chandra i zwątpienie, możesz zamalować kartkę na szaro i czarno(...) Nie ograniczaj wyobraźni! Wszystko jest możliwe: czerwony słowik, zielono-czarne pszczoły(...)"

Zapełnianie kartki według naszego natchnienia, humoru czy nawet kredek/mazaków/długopisów, które mamy po ręką. Jest to na pewno coś wspaniałego.
    


   
     Wypróbowałam swoje możliwości na stronie tytułowej. Tutaj również czekają zwierzęta, aby napełnić je barwami. 
   
    Notes sam w sobie jest bardzo uroczy i "wygodny". Pomimo swojej grubej oprawy, ludzie odpowiedzialni za nią, bardzo się postarali. Okładka jest przyjazna w dotyku. Fajnym elementem (który właśnie zauważyłam) jest wstążka do zaznaczania stron.
    Jest to dość fajny prezent świąteczny. Postaram się zakolorować cały. Na razie to pierwsza część prezentów książkowych z racji, że odbiega od książek do czytania. (z tego powodu jest w osobnym wpisie)Po świętach pojawi się wpis z prezentami książkowymi jak i recenzja "Metro 2033" Wydawnictwo : ARKADY


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz